100 zestawów do 100 szkół na Lubelszczyźnie

100 zestawów kwartalnika “Wyklęci” zostało wysłanych do szkół w województwie lubelskim! Ufundowała je PGE Dystrybucja SA Oddział w Lublinie. Dziękujemy!

1. I Liceum Ogólnokształcące, Al. Racławickie 26, 20-043 Lublin

2. II Liceum Ogólnokształcące, ul. Ogrodowa 16, 20-075 Lublin

3. III Liceum Ogólnokształcące, Pl. Wolności 4, 20-005 Lublin

4. IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Szkolna 4, 20-124 Lublin

5. IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Andrzeja Struga 6, 20-709 Lublin

6. Liceum Ogólnokształcące, 1 Maja 14 C 20-410 Lublin

7. Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące, al. Warszawska 31, 20-803 Lublin

8. Prywatne Katolickie Liceum Ogólnokształcące, Droga Męczenników Majdanka, 27 20-325 Lublin

9. Technikum Budowlane, ul. Słowicza 3, 20-336 Lublin

10. Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji, Al. Racławickie 5, 20-950 Lublin

11. Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego, Al. Racławickie 7, 20-059 Lublin

12. Technikum Drzewne, Słowicza 3, 20-336 Lublin

13. Zespół Szkół Ekonomicznych, Bernardyńska 14, 20-109 Lublin

14. Zespół Szkół Nr 1, ul. Podwale 11, 20-117 Lublin

15. Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin

16. Zespół Szkół Nr 5, ul. Elsnera 5, 20-854 Lublin

17. Technikum Mechaniczne, ul. Magnoliowa 8, 20-143 Lublin

18. Zespół Szkół Samochodowych, al. J. Długosza 10A, 20-054 Lublin

19. Zespół Szkół Transportowo – Komunikacyjnych, ul. Zemborzycka 82, 20-445 Lublin

20. Zespół Szkół Odzieżowo – Włókienniczych, ul. Spokojna 10, 20-074 Lublin

21. V Liceum Ogólnokształcące, ul. Lipowa 7, 20-020 Lublin

22. VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Mickiewicza 36, 20-466 Lublin

23. Zespół Szkół nr 11, ul. Farbiarska 8, 20-107 Lublin

24. VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Słowicza 5, 20-336 Lublin

25. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Radzyńska 5, 20-850 Lublin

26. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Rzeckiego 10, 20-637 Lublin

27. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Przyjaźni 12, 20-314 Lublin

28. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Tumidajskiego 6A, 20-247 Lublin

29. XXI Liceum Ogólnokształcące, ul. Ks. M. Słowikowskiego 6, 20-124 Lublin

30. XXIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Poniatowskiego 5, 20-060 Lublin

31. Zespół Szkół nr 10, ul. Biedronki 13, 20-543 Lublin

32. Zespół Szkół Energetycznych, ul. Długa 6, 20-346 Lublin

33. Zespół Szkół Nr 3, ul. Wyścigowa 31, 20-425 Lublin

34. Liceum Ogólnokształcące, ul. Lubelska 57/59, 21-560 Międzyrzec Podlaski

35. Zespół Szkół, ul. Siedlecka 1, 21-505 Janów Podlaski

36. Zespół Szkół, ul. Kolejarzy 16, 21-540 Małaszewicze

37. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wojska Polskiego 88, 21-550 Terespol

38. Liceum Ogólnokształcące, ul. Warszawska 44, 21-580 Wisznice

39. Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. 3 Maja 40/42, 21-560 Międzyrzec Podlaski

40. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Warszawska 30, 21-560 Międzyrzec Podlaski

41. Zespół Szkół, ul. Siedlecka 1, 21-505 Janów Podlaski

42. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, ul. Bialska 7, 21-542 Leśna Podlaska

43. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, ul. Cegielniana 24, 23-400 Biłgoraj

44. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, ul. Przemysłowa 23, 23-400 Biłgoraj

45. Katolickie Liceum Ogólnokształcące, ul. Krzeszowska 1, 23-400 Biłgoraj

46. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Piłsudskiego 34, 23-465 Turobin

47. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Kościuszki 41, 43 23-400 Biłgoraj

48. Samorządowy Zespól Szkół, ul. Broniewskiego 14, 23-460 Józefów

49. Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Kościelna 12, 23-420 Tarnogród

50. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Różaniec Pierwszy 94, 23-420 Tarnogród

51. Zespół Szkół Leśnych, ul. Polna 3 23-400 Biłgoraj

52. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, ul. Kościuszki 98, 23-400 Biłgoraj

53. Zespół Szkół, ul. 3-go Maja 4, 22-145 Dubienka

54. Zespół Szkół, ul. Szkolna 64, 22-130 Siedliszcze

55. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, ul. Szkolna 2, 22-105 Okszów

56. Zespół Szkół, ul. Piłsudskiego 58, 22-523 Horodło

57. Zespół Szkół Nr 2, ul. 3 Maja 1, 22-500 Hrubieszów

58. Zespół Szkół Nr 3, ul. Żeromskiego 11, 22-500 Hrubieszów

59. Zespół Szkół, ul. Parkowa 2, 22-540 Dołhobyczów

60. Zespół Szkół Nr 1, ul. Zamojska 18a, 22-500 Hrubieszów

61. Zespół Szkół Nr 4, ul. Dwernickiego 10, 22-500 Hrubieszów

62. Zespół Szkół Zawodowych, ul. Ogrodowa 20 23-300 Janów Lubelski

63. Zespół Szkół, ul. Ogrodowa 6, 23-310 Modliborzyce

64. Zespół Szkół, ul. Zamoyskiego 68, 23-300 Janów Lubelski

65. Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Pawła II 1, 23-300 Janów Lubelski

66. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Potoczek 43, 23-313 Potok Wielki

67. I Liceum Ogólnokształcące, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw

68. II Liceum Ogólnokształcące, ul. Okrzei 5, 22-300 Krasnystaw

69. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Zaburze 46, 22-335 Żółkiewka-Osada

70. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

71. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Sobieskiego 5, 22-300 Krasnystaw

72. Zespół Szkół, Siennica Różana 266 A, 22-304 Siennica Różana

73. Zespół Szkół Nr 1, ul. Armii Krajowej 25, 23-200 Kraśnik

74. Zespół Szkół Nr 2, ul. Sikorskiego 25, 23-204 Kraśnik

75. Zespół Szkół Nr 3, ul. Słowackiego 7, 23-210 Kraśnik

76. Zespół Szkół, ul. T. Kościuszki 22, 23-235 Annopol

77. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Wodna 24, 23-250 Urzędów

78. Zespół Szkół, Wólka Gościeradowska 72A, 23-275 Gościeradów

79. Zespół Szkół nr 1, ul. Sienkiewicza 1, 23-213 Zakrzówek

80. Zespół Szkół Nr 2, ul. Chopina 6, 20-100 Lubartów

81. Zespół Szkół, ul. Warszawska 41, 21-150 Kock

82. II Liceum Ogólnokształcące, ul. 1 Maja 66/74, 21-100 Lubartów

83. Zespół Szkół, ul. Unicka 5, 21-110 Ostrów Lubelski

84. Zespół Szkół, Lubartowska 53, 21-132 Kamionka

85. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, ul. 1 Maja 82, 21-100 Lubartów

86. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Szkolna II 2B, 21-140 Michów

87. Zespół Szkół nr 1, ul. Szkolna 53, 21-010 Łęczna

88. Zespół Szkół Rolniczych, Kijany 19, 21-077 Spiczyn

89. Zespół Szkół, ul. Bogdanowicza 9, 21-010 Łęczna

90. Zespół Szkół, ul. Mickiewicza 19, 21-013 Puchaczów

91. Zespół Szkół Górniczych, ul. Bogdanowicza 9, 21-010 Łęczna

92. Zespół Szkół, Ludwin 30 A, 21-075 Ludwin

93. Zespół Szkół Nr 2, ul. Partyzancka 62, 21-020 Milejów

94. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Chopina 8, 22-650 Łaszczów

95. Zespół Szkół Nr 1, ul. Wyspiańskiego 8, 22-600 Tomaszów Lubelski

96. Zespół Szkół Nr 5, ul. Kościelna 25, 22-630 Tyszowce

97. Zespół Szkół Nr 2, ul. Żwirki i Wigury 3, 22-600 Tomaszów Lubelski

98. Zespół Szkół Nr 6, ul. Szkolna 2, 22-680 Lubycza Królewska

99. Zespół Szkół Nr 3, ul. Hallera 5, 22-600 Tomaszów Lubelski

100. Zespół Szkół Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 7, 22-600 Tomaszów Lubelski